Mağaza ve vitrin kullanımı günümüzde önemli bir iletişim aracı olarak kullanılmaktadır. Görsel tasarım insanların algısında çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple çağın gerektirdiği tasarımları benimsemek, uygulamak ve hayata geçirmek hem zor bir süreç olup aynı zamanda başarıya ulaştığında tarihe izler bırakan eserler ortaya koyar. Poyraz mimarlık mağaza tasarımı için bu süreçte en büyük destekçiniz olacaktır.

 Mağaza ve Görsellik

 Geldiğimiz bu süreçte alışveriş sektörü tekrar hız kazanmaktadır ve mağaza dekorasyonu çok önemli bir yer almaktadır. vitrinler ve tasarımlar noktasında en büyük artıyı poyraz mimarlık sağlıyor. Neredeyse her sektöre stile ve zevke, müşterilerin istediği ölçüde uygun çözümler sunmaktadır.

 Üstelik ürün gamı ve çeşitliliği, giyim sektörü erkek-kadın giyim ve özellikle çocuk giyim mağazalarının vitrin ve dekorasyon tercihlerinde de ön plandadır. Modern şık tasarımlar göz kalabalığı yaratılmadan, rahatlık ön planda olarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle mağaza konseptine uygun olarak geçişlerin rahatlığı stantların tasarımda yutulmaması çok önemli unsurlardır.

 Tasarımın Önemi

 Kaliteli hizmet demek her şartta tercih edilme sebebidir. Bu bağlamda mağaza tasarımları çok geniş çeşitlilik ve uygun çözümler gerektirmektedir. Tasarımın hangi amaçla kullanılacağı, dikkat çekilecek unsurları ve ayrıntıları titizlikle düşünerek hayata geçirmeleri çok önemlidir. Yine günümüzde görsellik çok büyük artılar sağlamaktadır. Müşterilerin markaya olan bağlılıklarını arttırır ve kendilerinden bir parça bulurlar. Poyraz mimarlık bu süreçlerin her kademesini en ince ayrıntısına kadar düşünerek en uygun konsepti uygular.

 Bunlar, mağaza dekorasyonu için renk seçiminden aydınlatmasına, genel dizaynından, duvarların dokusuna kadar yoğun bir araştırmayı ve uygulama yöntemlerini benimsemenizi gerektirir. Poyraz mimarlık iç mekan ve iç dizayn konusunda yaklaşık 20 yıllık bir tecrübenin eseridir. Her zaman müşteri odaklı, sürekli iletişimde kalarak en verimli işler ortaya koymaktadır. Aynı zamanda üç boyutlu tasarımlar yaparak proje önce her adımı takip ve bilgilendirme yapmaktadır.

 Görsellik Vitrin

 Dünya da aslında satışların gerçekleştirme oranları ilk başta vitrin tasarımından geçer. Ürünlerin alıcılara karşı ilgisinin ilk çekildiği yerler vitrinlerdir. mağaza tasarımı yaparken mağazanın veya görselliğin konumu, kime ve neye hizmet ettiği çok önemlidir. vitrin tasarımı uygun olmayan konsept ve tasarım hayal kırıklığı yaratabilmektedir. İstenilen sonuçlar ortaya çıkmayabilir.

 Müşteriler ve alıcılar için yanlış anlaşılmaya sebep verebilir. vitrin tasarımı bağlamda markalar veya markalaşma sürecinde olan firmalar bu konuya azami dikkat etmektedirler. Poyraz mimarlık özelliklerin farkında olup her zaman yaratıcı, göz alıcı ve uygun tasarımlar sunmaktadır. Tecrübeli tasarım ekibi, konsepte uygun uygulamalar sunmaktadır. Hizmet alanları ;

 – Kamu kurumları

 – Özel yapılar

 – Restoranlar

 – Restorasyon projeleri

 – Giyim mağazaları

 – Alışveriş mağazası konseptleri

 – Vitrin uygulamaları

 Poyraz mimarlık görselliğin olduğu her yerde var olmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde önce karşı tarafı anlayarak projelendirme gerçekleştirmektedir. Yapılan işlerde kalite, marka görselliğine uygun tasarım, insan odaklı yaklaşım sayesinde hedef kitleye çok kolay ulaşmak hedeflenmektedir. Yapılan işlerin her aşamasında bir problemle karşılaşıldığında hızla yanıt vererek ileride çıkabilecek potansiyel sorunlara da karşı güvence vermektedir.

Share
Yukarı