Ev Bir Yaşam Alanı

Poyraz Mimarlık ev dekorasyonu modasını, dekorasyondaki akımları yakından takip ederek her gün bilgi ve becerilerini güncelleyen uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerinin yaşam alanlarını en güzel, pratik ve kullanışlı hale getirirken estetik ve şıklık anlayışıyla güvenli ve hizmet odaklı çalışıyor. Ev dekorasyonu tasarımlarında mutfaktan yatak odasına kadar A dan Z ye tüm aşamaları düşünerek planlı bir çalışma yapılır.

Neden Poyraz Mimarlık?

Ev dekorasyonu alanındaki gelişen ihtiyaçları, moda akımını, ailelere özel yaşam alanlarının kullanışlılığına özen gösterir.

Her ev kendine özel olmalıdır. Evin içinde yaşayanların ruhunu yansıtması gerektiğini bilerek, özel tasarımlar yapar.

Amaç o kişiye veya kişilere ( aileye) özel bir yaşam alanı sunmaktır.

Her oda veya köşe için alternatifli çalışmalar hazırlar.

Tasarımları planlarken alışveriş listesini hazırlar.

Proje yürütülürken mimar ile iletişim sürdürülür.

Aksesuar seçimlerinde müşteri odaklı, onun zevkine ve ihtiyacına uygun alternatifler sunulur.

Kullandığı ürünlerde kaliteden asla ödün vermeden çalışır.

Mobilya seçimlerinde pratik, kolay, güvenli ve sağlıklı olmasına özen gösterilerek seçimler yapılır.

Müşterinin talebi doğrultusunda özel mobilya tasarımı ve üretimi ile ilgilenir. Gerekli üretimin müşterinin isteğine uygunluğunu takip eder.

Hazırladığı ev dekorasyonu tasarım modellerini sunarken tüm ayrıntısıyla müşterisine anlatır ve her aşamada onay alır.

Mekânın tasarımında hazırladığı görselleri müşterisine sunar. Gerekli renk, doku, özellikleri ayrıntısıyla anlatarak aşama aşama uyumlandırır.

Proje Aşamaları

Önce müşterisini ve evi tanır.

Müşterinin tarzını anlamak için mimarları onunla sohbet eder.

Müşterinin istekleri doğrultusunda tasarım modelleri hazırlar.

Tasarım sürecinde müşteri ile beraber çalışma deneyimi sunulur.

Her odaya göre renk, konum, malzeme dokusu gibi tüm ayrıntılar netleştirilir.

Onay sonrası, gerekli alışveriş listesi hazırlanır.

Alışveriş aşamasında birlikte çalışılır.

Projenin tamamlanma süresi bildirilir.

Proje tamamlanır ve teslim edilir.

Poyraz Mimarlık olarak daha önce hazırladığı ev tasarımı modellerini inceleyerek ilham alabilir, tasarım örneklerini kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonu Poyraz Mimarlık ’ta külfet olmaktan çıkıp eğlenceli, keyifli ve kaliteli zamana dönüşür. Kaliteli iç mimari çalışmaları, nitelikli ekibi, sunduğu tasarımların özenli ve yegâne oluşu ile müşterisinin özel ve güvende hissetmesini sağlar.

Ev Dekorasyonu Neleri Kapsar?

Boş evin dekorasyonu yapılabileceği gibi ev yenileme hizmeti de sunulmaktadır. Mutfak tasarımında kullanım alanı çok önemlidir. Her köşesinin değerlendirebileceği yaratıcı tasarımlarlar hazırlar. Tezgâhın kullanım kolaylığından dolapların uygunluğuna kadar minimal ve pratik mutfak modelleri uzman mimarların elinde özenle çizilir. Odalar. Çocuk odası, yatak odası, yemek odası veya misafir odasında gerekli ışığı ve ferahlığı sağlayıcı uygun tasarımlar hazırlar.

Banyo, Tuvalet dekorasyonu mimarlar en minimal tarz tasarımlar hazırlayarak bu dar alanları en kullanışlı ve ferah ve kullanışlı alanlara dönüştürür. Balkon, koridor, bahçe dekorasyonlarında özel tasarımlarla evin ruhunu yansıtıcı aksesuarlar kullanarak, ev yaşamının çekici ve güzel olmasına katkı sağlamaya çalışır. Boya, badana, parke, alçı gibi işlemlerde mimari uzmanlığın niteliklerini ön planda tutarak en kaliteli hizmeti sunar.

Bizimle Tanışın!

Poyraz Mimarlık olarak evinizi dekore etmeye talibiz. Bizimle iletişime geçin, tanışalım görüşelim. Evinizin dekorasyonunu yenileyelim. Sorunlara çözümler bulalım. Yaşam alanınızı en güzel şekline dönüştürerek size teslim edelim. www.poyrazmimarlik.com adresinde belirtilen iletişim adreslerinden mimarlarımızla görüşebilirsiniz.

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Yukarı