Yorumlar

Mutlu Müşterilerimiz

Sektörünüzde sizi öven firmaların neden övdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum. Sözleşmelerde korkmadan teslim tarih garantisi vermeniz, işleri kaliteli.

Redberry
Hüseyin Bey

Merhabalar; Sizlere bize verdiğiniz önemi ve sunduğunuz hizmet için teşekkür etmek amacı ile buraya yazıyorum. Sizler sektörünüzde hak ettiğiniz.

YXC Mağazaları
Harun Bey

Değerli Poyraz Mimarlık Çalışanları; Sizlerle çalışmanın önemini bize gösterdiğiniz için başlıca teşekkür ederim. Bu zamana kadar karşılaştığım.

Tommy Life
Mehmet Bey
Testimonials

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Sektörünüzde sizi öven firmaların neden övdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum. Sözleşmelerde korkmadan teslim tarih garantisi vermeniz, işleri kaliteli yapmanız ve biz müşterilerinizi ufak veya büyük firma olarak görmeden üstün hizmet vermektesiniz. Başta size teşekkür ederim Poyraz Mimarlık. Önceden yaptırmış olduğum işlerde problem yaşamamın sebebini şimdi iyi anlıyorum. Teslimat süresinin sarkması ve işin  istediğim kalitede olmaması hatta yaşadığım sorunları buraya yazsam sanırım günü  tamamlamak zorunda kalırım. Saygılarımızla.

Redberry
Hüseyin Bey

Merhabalar; Sizlere bize verdiğiniz önemi ve sunduğunuz hizmet için teşekkür etmek amacı ile buraya yazıyorum. Sizler sektörünüzde hak ettiğiniz yerinizde olduğunuzdan artık kuşkusuz eminiz. Zamanında iş teslimatı ve kaliteli hizmetinizi gördükten sonra böyle firmalarla çalışmanın neden insanı mutlu ettiğini artık sayenizde biliyoruz. Mimarlarınızın geniş hayal güçleri, ustalarınızın bu hayali gerçekleştirmedeki başarısı ve sizleri daha iyi hizmete sürükleyen firma prensibi ile başarının sınırı olmadığını gösterdiğiniz için teşekkürler SAYGILARIMIZLA

YXC Mağazaları
Harun Bey

Değerli Poyraz Mimarlık Çalışanları;
Sizlerle çalışmanın önemini bize gösterdiğiniz için başlıca teşekkür ederim. Bu zamana kadar karşılaştığım birçok işte sorunların üstesinden zor olsa da sizinle çalışırken böyle sorunlarla karşılaşmamak gerçekten beni mutlu ve onur'e ettiğini belirtmek isterim. Zamanında ve sözüne bağlı kalarak bizlere sağlamış olduğunuz güvenden dolayı sizlere tekrardan teşekkür ederim. Yaptığınız projelerde böylesi prensip ve zamanında teslim ediyor olmanız sizinle tekrar çalışacağımız anlamına geldiğini de bilmenizi isterim. BAŞARILAR

Tommy Life
Mehmet Bey

Poyraz Mimarlık firmasının başarısı nerede gizli olduğunu sorgulamak biraz yersiz olacağını düşünüyoruz. Bünyesinde bulunan mimarlar, branşında uzman ustaları ile tarih ve kaliteden ödün vermeden çalışması sonucu tüm övgüleri hak ediyorlar. Biz Versace 1969 olarak Poyraz Mimarlığı bu tutumu ve başarısından dolayı tebrik etmekteyiz. Başarılarınızın devamını diler tekrar görüşmemizi ümit ederiz.

Versace 1969
Şirket Sahibi
Yukarı